ландшафтная съемка

Правильно організувати простір — ця задача постає перед усіма володарями заміських будинків і дач. І вирішує її ландшафтний дизайн, який дозволяє отримати красиву ділянку, прикрашену газонами та клумбами з акуратно посадженими деревами и чагарниками, альпійськими гірками та альтанками, з сучасним освітленням та іншими елементами упорядкованої території. Щоб все вийшло саме так, як задумано, й виглядало ідеально, треба провести серйозну роботу по проектуванню та плануванню ділянки, яку значно полегшить професійно проведена ландшафтна зйомка.

 

Вона являє собою комплекс різних вимірів, завдяки яким будуть отримані точні дані про розташування кожного об’єкта й проведений точний підрахунок площі земельної ділянки, що в підсумку дозволить спроектувати його ідеальний дизайн незалежно від ступеню складності рельєфу.

 

Цей вид геодезичних робіт являє собою детальну аерозйомку масштабу 1:500 або 1:200. Цим він відрізняється від звичайної топографічної зйомки. Використання таких великих масштабів необхідно для відображення якомога більшої кількості контурів і деталей на місцевості. В підсумку, на мапі позначаються всі особливості рельєфу та конфігурації будівель — відображаються навіть незначні (в райони 10-20 см) перепади висот, більш детально викреслюються всі характерні точки, розташування дверних прорізів, вікон будинку, висота сходів, підвіконь тощо.

 

Якісно виконана ландшафтна зйомка дозволяє достовірно й точно перенести проект дизайну ділянки в натуру. А також дає можливість зекономити час, фінансові та матеріальні ресурси, адже, орієнтуючись по складеному плану, розрахувати все це стає набагато легше.

 

Ландшафтна зйомка виконується в декілька етапів:

  • складання договору та узгодження техзавдання;
  • обстеження території проведення зйомки, комплекс польових робіт, аерофотозйомка з використанням БПЛА;
  • аналіз зібраної інформації, обробка даних;
  • надання замовнику плану ландшафтної зйомки в паперовому і електронному вигляді.

 

Ландшафтна зйомка також стає сьогодні обов’язковим видом робіт при проектуванні парків і скверів, алей і клумб, при розподілі рослинності та декоративних споруд. Вона надзвичайно важлива при розробці дизайнерських рішень по благоустрою котеджних селищ, зон відпочинку та різних підприємств.

 

Наша компанія швидко й якісно, в оптимальні терміні, проведе для вас ландшафтну зйомку. Отриманий в результаті план допоможе розрахувати об’єм необхідних земельних робіт по благоустрою території, обчисливши їх трудомісткість і вартість, а головне — створити та втілити в життя ідеальній план ландшафтного дизайну.

 

Відповімо на будь-які питання за телефонами: 
☎️ (044) 360-12-97
☎️ (095) 773-32-86

📩 sales@skb25.com.ua