мониторинг_полей

Точне землеробство передбачає ретельний контроль якості сільськогосподарських робіт, постійний збір та аналіз великого об’єму інформації про стан посівів, погоду та ін.

 

Низька ефективність засобів контролю при великій площі полів — проблема, з якою довелося зіткнутись сучасним фермерам. Звичайний візуальний нагляд — щоденний виїзд в поле для огляду посівів, не може дати повну та об’єктивну картину. До недавніх пір найбільш передовим видом моніторингу вважалась супутникова зйомка. Однак ці знімки з супутника доволі дорогі, мають не найбільшу роздільну здатність і не дуже оперативні, адже їх треба замовляти заздалегідь. І тут на допомогу фермерам приходять безпілотні літальні апарати. Використання БПЛА для моніторингу полів дозволяє отримувати дані оперативно, вони коштують значно дешевше. А висока достовірність таких даних дає можливість в деталях простежити зріст врожаю, виявити всі недоліки й своєчасно вжити необхідні заходи для усунення проблем.

 

Проводити моніторинг з використанням БПЛА ефективно на всіх етапах, починаючи з передпосівної підготовки ґрунту й закінчуючи збором врожаю:

  • моніторинг просапності — аналіз якості проведення передпосівної обробки ґрунту;
  • моніторинг якості посівів — аналіз густоти посівів і виявлення зон неоднорідності сходів;
  • моніторинг стану сходів — аналіз рівня втрати рослин, визначення необхідності підсіву або пересіву;
  • оцінка засміченості поля;
  • моніторинг якості внесення засобів захисту рослин і добрив — оптимізація їх внесення;
  • точний обмір контурів полів;
  • визначення NDVI-індексу.

 

Періодичний моніторинг полів, який ретельно проводиться з допомогою БПЛА, дозволяє точно спрогнозувати врожай і терміни його збору.

 

Відповімо на будь-які питання за телефонами:
☎️ (044) 360-12-97
☎️ (095) 773-32-86

📩 sales@skb25.com.ua