agro_s

Сільське господарство

Використовуємо дрони та БПЛА для створення мап вегетаційного індексу NDVI, внесення трихограми, обміру полів, охорони та моніторингу.

Детальніше
audit_b

Енергоаудит будівель

Проводимо енергоаудит будівель і споруд за допомогою дронів. Він дозволяє виявити всі приховані дефекти, що приводять до енергетичних втрат.

Детальніше
geodez

Геодезія та топографія

Надаємо послуги по аерофотозйомці, топографічній зйомці, ландшафтній зйомці, кадастровій зйомці, а також по створенню ортофотопланів і винесення в натуру.

Детальніше
3d_model_big1

3D-моделювання

Надаємо послуги по 3D-скануванню об’єктів, пам’яток архітектури, будівель і споруд. В результаті такого сканування виходять готові 3D-моделі з високоточною прив’язкою по координатах.

Детальніше
ortofoto

Моніторинг і охорона об’єктів

Здійснюємо оперативний моніторинг об’єктів інфраструктури, що розташовані на відстані до кількох кілометрів. Це дозволяє своєчасно відреагувати на екстрену ситуацію, припинити протиправну діяльність.

Детальніше
ing

Інженерне проектування

Надаємо послуги по проектуванню підвідних газопроводів, розвідних мереж газопостачання, газообладнання котелень, внутрішнього газообладнання житлових будинків, квартир, об’єктів соціально-культурного та комунально-побутового призначення.

Детальніше