Як ми працюємо?

  • Проводимо аналіз.
  • Укладаємо договір.
  • Виконуємо роботу.
  • Надаємо звіт.

Команда

Інженери-конструктори
Пілоти
Геодезисти
Агрономи
Менеджери
IT-спеціалісти

Хто ми?

Компанія «СКБ25» використовує високотехнологічні дрони та БПЛА, які зібрані та кастомізовані нашими спеціалістами для потреб промисловості та сільського господарства.

Спочатку основним напрямком діяльності нашої компанії було виробництво дронів для художньої зйомки та потреб кіноіндустрії. Однак в процесі роботи ми також стали отримувати замовлення від аграріїв на розробку дронів, які зможуть інспектувати сільгоспугіддя в денний та нічний час, розпилювати трихограму, використовуватися в галузі охорони. Так три роки тому виникла компанія AgroDrone. Трохи пізніше ми відкрили ще кілька напрямків і почали надавати геодезичні послуги, проводити енергоаудит і моніторинг об’єктів, будівель і споруд. Після цього і була створена компанія «СКБ25».

В компанії працюють дипломовані та досвідчені інженери, IT-спеціалісти, пілоти, агрономи-консультанти, менеджери, геодезисти, проектанти. Ми маємо дослідницький центр, який постійно стежить за світовими розробками та інноваціями в цій галузі.

Все це дає нам можливість переймати успішний досвід західних компаній в галузі використанні дронів та БПЛА в сільському господарстві та промисловості.

Керівництво

Олександр Квітка

Технічний директор

Має десятирічний досвіт в побудові дронів і БПЛА.

Михайло Горловський

Комерційний директор

Займається розвитком компанії з моменту її заснування.

Відгуки

Отзыв
Отзыв

Знайти нас на Prozzoro

Ми неодноразово вигравали в тендерах на проведення тих чи інших робіт. Для того, щоб подивитись їх повний перелік, натисніть на кнопку нижче.
Подивитись